Keskusest

Kristiine Keskus on kaupluste arvu poolest üks suurematest kaubanduskeskustest Eestis!

Kristiine Keskus avas uksed 1999. aastal. Esimene juurdeehitus tehti aastal 2002, kui Keskus laienes 17 000 m2 võrra. Aastal 2010 loodi teise laiendusega juurde 13 600 m2 uut pinda. 2011. aastal omandas Kristiine Keskuse kaubanduskinnisvara ettevõte Citycon Oyj.

43 700 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 170 kauplust. Kristiines on umbes 100 erinevat moepoodi ja 10 suurepärast söögikohta. Kristiinet külastab päevas ligikaudu 20 000 inimest ja Keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla.

Taaraautomaadid on avatud iga päev 08.00-23.00 ja asuvad parkimismajja viiva kaldtee all. Ligipääs õueparklast.


Kristiine Liiklusskeem


Taaraautomaadid

Keskuse taara vastusvõtu automaadid asuvad parkimisplatsi poolses küljes katuseparkla kaldtee all. Sisenemine taarapunkti toimub õuest.

Citycon

Citycon on Põhjamaade ja Baltikumi linnapiirkondades paiknevate ankurrentnikena toidukaupade jaekette hõlmavate kaubanduskeskuste üks juhtivaid omanikke, operaatoreid ja arendajaid. Ettevõtte hallatava vara koguväärtus ulatub 3.3 miljardi euroni ja turukapitalisatsioon oli eelmise aasta lõpus enam kui 1 miljard eurot.

Ankurrentnikena toidukaupade jaekette hõlmavate kaubanduskeskuste opereerimisele spetsialiseeruva Cityconi peakontor asub Helsingis. Tegemist on suurima kaubanduskeskuste omanikuga nii Soomes kui ka Eestis ja ühe Rootsi turuliidriga. Citycon on esindatud ka Leedus ja Taanis.

Linnapiirkondades asuvate Cityconi kaubanduskeskuste vahetus läheduses asuvad ka klientide kodud ja töökohad, ühistranspordipeatused ning tervishoiu- ja munitsipaalasutused.

www.citycon.com