Podcast'i lühitutvustus

Trenditegijad on Kristiine ja Rocca al Mare keskuste noortepärane ja särtsakas podcast, kus kuuleb uut ja põnevat ka veidi vanem ja elukogenum inimene. Igas episoodis kombineerime omavahel meelelahutuslikku ja hariduslikku sisu. Podcast'i juhivad Helin Naska, Jonatan Karjus ning keskuste turundus- ja kommunikatsioonijuht Helina Leif. Igas saates võetakse kampa ka mõni tuntud nägu.

 

Esimese episoodi tutvustus:

Esimese episoodi esimeses pooles on külas surfiklubi Surftown asutaja, mõned ajad tagasi lohesurfi MM-il 6. koha saavutanud ning CrossFit'i harrastaja ja treener Kristiin Oja. Räägime surfamisest, kuidas sellega alustada, mis asi on CrossFit ja kui palju trenni üldse teha tasub.

Saate teises pooles räägime suvemoest. LPP Estonia ja Reservedi brändi esindajana on kohal moeekspert Laura Kurs, kes avaldab, mis värvid ja lõiked on moes ning kuidas näha kuumal suvepäeval tööl professionaalne välja ning samal ajal ennast hästi tunda.


 

Teise episoodi tutvustus:

Kristjan Lüüs, see näitleja, räägib oma elukutsest, mida näitlejad praegu teevad, mis projektid on ees ja kas 40-aastaselt võib ka veel näitlejaks saada.
Vastuseid küsimustele mis kinodesse on tulemas, kuidas uuele tulevikule vastu astutakse ja mis saab autokinodest annab Apollo Kinode turundusjuht Anett Kutti.


 

Kolmanda episoodi tutvustus:

Kolmandas episoodis on külas maruäge jumestuskunstnik Gerda Miller, kes avab meigimaailma telgitagused ja räägib kui tundlik meie näonahk tegelikult ümbritsevale keskkonnale. Meeste mekast ehk barbershoppidest jutustab Truman barbershopi barber Diana Smirnova.


 

Neljanda episoodi tutvustus:

Neljandas episoodis on külas särav ja tohutult andekas muusik Sander Mölder, kes avab muusiku maailma kulisside tagust ja räägib eesolevatest projektidest. Teine külaline on Meelis Väljamäe Euronicsist, kes räägib, miks on külmkappides wi-fi ja kas 5G annab koroona.


 

Viienda episoodi tutvustus:

Viiendas episoodis on külas noor muusik ja poeet Eik Erik Sikk, kellega rääkisime luulest ja muusikast, iseenda leidmisest ja sellest, kuidas ärevushäiretega toime tulla. Teiseks külaliseks oli Marta Tolli Sizeerist, kes rääkis ketsimaailma kuumimatest trendidest.


 

Kuuenda episoodi tutvustus:

Trenditegijate kuuendas episoodis on külas energiline ja jutukas seikleja Joel Juht, kellega rääkisime maratonidest, mis on enam kui 100 või isegi 200 kilomeetrit pikad. Teises pooles rääkisime Matkaspordist Argo Merega, kui suur matkaja eestlane on.


 

Seitsmenda episoodi tutvustus:

Jutustame moefotograafi Getter Kuusmaaga fotograafi tööst ja loomeinimeseks olemise võludest ja valudest. Suurt entusiasmi ja huvi fotograafia vastu tekitab Fotoluski tegevjuht Assar Jõepera.