Lido bistroo-restoran nüüd avatud

Kristiine Keskuses on uksed avanud neljas Lido bistroo-restoran Eestis.

28. aprillil avab populaarne Lido bistroo-restoran oma Eesti neljanda toitlustuskoha Kristiine keskuses, kus külalisi oodatakse senisest uuema interjööri lahendusega, kus bistroo-liinil on ühendatud klassikalised bistroo toidud kaasaegse tänavatoidu menüüga. 

Lido bistroo-restorani turundusjuht Tiina Köst Johani sõnas, et Lido on juba pikka aega otsinud laienemisvõimalusi - Kristiine Keskuse Lido on ühtlasi neljas Eesti ning 21. Baltikumi restoran, kuid see eristub senistest Lidodest uuenenud interjöörilahenduse ja ka tootevaliku poolest.

„Kristiine keskuse bistroo-restoran on uuenenud interjöörilahendusega pererestoran, kus lisaks kuulsatele Lido praekartulitele leiab oma meelisroa ka tänavatoidu austaja,“ tõi Köst Johani esile. Ta nentis, et lähiajal lisandub restorani ka iseteeninduskassad, mis aitavad kiirendada tarbijate ostuprotsessi, kui tipp-tunnil on bistroos rohke külastajaid ja klienditeenindajad on rohkem hõivatud tootevaliku serveerimisega.

Kristiine Keskuse juht Kristjan Maaroos sõnas, et Kristiine keskus on enam kui 20-aasta jooksul taganud mitmekülgse kaubavaliku ja tegevuste kättesaadavuse Tallinnas, millest toitlustus on üks olulisemaid osi. „Lido bistroo-restorani lisandumine meie keskusesse võimaldab tarbijatel saada kiiresti ja mugavalt kätte nii lõuna- kui õhtusöök või kohtuda enne kino seanssi või poekülastust sõpradega mugavas toidukohas.

Ta lisas, et Lido resorani lisandumisega jõuab lõpule Kristiine keskuse suurem uuendamine, mille käigus on teenuste valikusse lisandunud MyFitness, perearstikeskus ja mitmed uued kauplused ning saanud uue ilme kõik keskuse üldalad. Samas jätkame ka tulevikus keskuse arendamisega, et tarbijatel oleks võimalik ühe keskuse külastusega kõik vajalik ühest kohast kätte saada.