Ženja Fokini 3 lihtsat nippi, kuidas kiledress lahedaks outfit’iks teha

Oled harjunud kiledressiga kartulivagude vahel toimetama ja aiatöid tegema? Ženja Fokin tegi Kristiine keskuses revolutsiooni ja pani kiledressist kokku ägeda komplekti, millega sügisel mugavalt linnatänavaid vallutada.

1. Alusta aksessuaaridest

Kui kohe pealaest jalatallani enda dressidesse riietamine tundub liiga ekstreemne, siis alusta aksessuaaridest. „Minu lemmik aksessuaar on praegu kõhukott, mida on poodides nii viisakama kui ka sportlikuma disainiga, aga see on nii lihtne ese, millega komplekt sportlikumaks muuta,“ soovitab Ženja. 

Lisaks kõhukotile leidis Ženja Reservedi poest kilest vest-kaeluse. „Minu jaoks läheb see aksessuaarina arvesse ja on hea ese, millega muidu basic komplekt lahedaks muuta,“ õpetab stilist. 

Kõige praktilisemad aksessuaarid on päikeseprillid. Ženja sõnul ei ole kvaliteetsed päikeseprillid parim enne kuupäevaga piimatooted, vaid need jäävad kestma aastateks. „Pro Optika poest leidsin vabariigi parima valiku ja sealt on ka need Nublu inspiratsiooniga päikeseprillid pärit,“ avaldab Ženja. 

2. Ära pelga sportlikku ja viisaka kombineerimist omavahel

Sportlikud dressid ja viisakas või isegi konservatiivne vest kõlavad ühes lauses võõralt, aga tegelikult moodustavad seljas stiilse komplekti. Ženja julgustab inimesi rohkem katsetama just omavahel vastanduvate esemetega. „Täpselt nagu soolakaramell on imeliselt maitsev, näevad ka Adidase kiledress ja muidu ontlik kudumvest koos väga cool’id välja,“ kirjeldab Ženja.

3. Kanna oma stiili enesekindlalt

Ole seest ja väljas enesekindel ja keegi pea Sind veidraks. Ženja sõnul võib endale ükskõik mida selga panna - „kui sa ennast selles enesekindlalt tunned, siis kannad sa kartulikoti ka väga stiilselt välja.“ 

Nippidest hoolimata rõhutab Ženja, et mündil on alati kaks poolt – väga joovastun klassikalisest stiilist ning väikese kiiksuga vabaajariietest. Igaüks peab leidma just talle omase stiili.

Ženja Fokini seljas olevaid riideid ja aksessuaare leiab Kristiine keskuse Reservedi, Sportlandi, Pro Optika ja Mohito kauplustest.